Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

За тиждень відновили електропостачання для 5 700 родин та повністю заживили Іванківську громаду: електромонтери продовжують лагодити мережі на звільнених територіях Київщини

За тиждень з 9 по 15 травня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК відновили електропостачання для 5 794 родин у 7 населених пунктах Київщини, що були знеструмленими в період активних бойових дій. Енергетикам вдалося повністю зажити Іванківську громаду у Вишгородському районі. Електромонтери компанії продовжують відновлювати електромережі в районах області, щойно проходить розмінування територій фахівцями ДСНС.

Протягом останнього тижня аварійні бригади ДТЕК відновили електропостачання для 5 794 осель в 7 населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів. Зокрема, за 15 травня електропостачання відновили для 726 домівок в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Горенці. За вихідні енергетики повністю завершили роботи з відновлення електропостачання в Іванківській громаді, що у Вишгородському районі.   

Без світла залишаються 1 353 домогосподарства у 5 населених пунктах.

16 травня енергетики ДТЕК продовжують виконувати роботи з повернення світла у населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів, в тому числі за заявками споживачів, що повернулися у свої будинки на звільнених територіях.

Енергетики всіх операторів системи розподілу ДТЕК Мережі згуртувалися, щоб відновити все зруйноване окупантами. В Київській області допомагали відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини, Дніпропетровщини та Києва. Електромонтери приступають до роботи одразу після розмінування цих територій фахівцями ДСНС.

Аварійні бригади енергетиків безперервно працюють вже 81 добу, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові дії.

 

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…