За останній тиждень на COVID-19 захворіло 2617 жителів області 

На сьогодні до закладів охорони здоров’я Київської області госпіталізували 388 пацієнтів із гострою респіраторною хворобою COVID-19 та 22 – із підозрою на коронавірус. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я Київської ОВА.  

Протягом тижня, з 26 вересня по 2 жовтня, в Київській області зареєстровано 2617 підтверджених випадків COVID-19. Це на 19,4% більше, ніж у попередній період – з 19 по 25 вересня.  

За весь період пандемії в Київській області було зареєстровано 253 978 підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19, зокрема серед дітей (віком 0-17 років) – 18 456.

Наголошуємо, вакцинація – це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби. 

За останній тиждень щеплено 12 859 осіб. Це на 8295 осіб більше, ніж минулого тижня. Від початку вакцинальної кампанії в Київській області здійснено понад 1,8 млн щеплень. 

Нагадаємо, для того, щоб зробити щеплення, потрібно звернутися по скерування до сімейного лікаря. У Київській області функціонують 25 центрів масової вакцинації та 182 пункти щеплень, а також працює 19 мобільних бригад.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…