Працюємо задля перемоги!

За минулу добу в 31-му населеному пункті Київщини частково чи повністю відновили електропостачання

Упродовж минулої доби, 11 квітня, електромонтерам вдалося відновити електропостачання в 31-му населеному пункті Київської області.

Про це повідомляють у відділі комунікацій ДТЕК.

У Бучанському районі частково світло повернули у міста Ірпінь та Бучу, а також села Гавронщина, Тернопільське, Фасівочка, Бузова, Гурівщина, Любимівка, Дмитрівка, Капітанівка, Мила, Петрушки, Ясногородка.

У Броварському районі частково відновлено електропостачання у селах Велика Димерка, Бобрик, Богданівка, Перемога, Мрія. Також у у цьому районі відновили електропостачання газорозподільчого пункту у селі Плоске.

Загалом протягом минулої доби світло повернули для 4 600 родин.

Натомість сьогодні, 12 квітня, енергетики планують виконати роботи з відновлення електропостачання ще у 34-х населених пунктах Броварського, Бучанського та Вишгородського районів. 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…