Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

За минулу добу на Київщині затримали 19 порушників комендантської години

Упродовж минулої доби на території Київської області затримали 19 осіб, які порушили комендантську годину. Йдеться про жителів Броварського, Білоцерківського, Бучанського та Вишгородського районів.

Окрім цього, на Білоцерківщині у двох водіїв, які знаходились за кермом у стані алкогольного сп’яніння, вилучили автівки. На чоловіків також склали адмінпротоколи.

Нагадуємо: під час комендатської години категорично забороняється пересуватись населеними пунктами, а також бувати в громадських місцях. Людям необхідно знаходитись вдома або в укриттях. За умови дотримання обмежень профільні служби матимуть можливість швидше провести зачистку та розмінування територій пристоличного регіону.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…