Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

За минулий рік послугами обласної служби зайнятості скористались 46,8 тис. людей

Упродовж 2021 року послугами Київської обласної служби зайнятості скористалися 46,8 тис. безробітних осіб, що на 6% менше від минулорічного показника.

Про це зазначають у обласній службі зайнятості.

Найбільша кількість (33%) безробітних була віком до 35 років, а 30% безробітних були у віці від 35 до 45 років. Особи віком від 45 до 55 років склали 27%. Найменше безробітних, які звернулися за допомогою до Київської обласної служби зайнятості, у віці старше 55 років (10%).

Клієнти будь-якої вікової категорії можуть звернутися до фахівців служби зайнятості за допомогою та консультацією. База даних вакансій включає в себе вакансії різноманітних сфер діяльності. Зокрема, у січні-грудні 2021 року база даних Київської обласної служби зайнятості налічувала 32,3 тис. пропозицій роботи.

За інформацією Київської обласної служби зайнятості

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Завтра, 5 лютого, відбудеться фінальний етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Пристоличний регіон у ньому представлятимуть 24 учні…

У Броварах урочисто вшанували пам‘ять Героїв Небесної Сотні, в том числі віддали данину пам‘яті броварчанки Антоніни Дворянець, яка загинула під…

Ситуація на Київщині станом на 17:00 5.03.2022