Юні дослідники Київщини – учасники екологічного конкурсу «GENIUS Olympiad Ukraine»

Нові можливості для юних дослідників, які цікавляться збереженням екології та охороною довкілля, відкриває один з найбільш популярних  у світі конкурсів екологічного спрямування для школярів 8–11 класів – «GENIUS Olympiad Global».

Унікальність конкурсу полягає в тому, що всі проєкти, незалежно від обраної категорії, повинні мати  екологічне спрямування.

Цьогоріч Україна стала першою країною, яка перед світовим конкурсом проводить власну ліцензовану національну олімпіаду «GENIUS Olympiad Ukraine». І юні таланти, інтелектуали та дослідники Київщини долучилися до цієї надзвичайно актуальної ініціативи, яка стосується збереження природи та  навколишнього світу.

Свої проєкти, спрямовані на вирішення проблем довкілля, діти представили в шести категоріях: наука, креативне письмо, мистецтво, короткометражний фільм, бізнес та музика.

Після реєстрації екологічних проєктів учні Київщини отримали 94 екоперепустки, що підтверджують їхнє право на участь у Національному фіналі «GENIUS Olympiad Ukraine», який відбудеться навесні цього року.

Бажаємо нашим школярам успішно презентувати власні проєкти в Україні та отримати  екоквиток для  участі в глобальному фіналі «Олімпіади геніїв», що пройде у Сполучених Штатах Америки. 

Поділитися:
Читайте також

У Київській області підрозділи ДСНС продовжують роботи з розмінування території. Усього з початку робіт вже обстежено 20239,24 га території, з…

У 2022/2023 навчальному році до перших класів шкіл Київської області піде понад 21600 дітей. Найбільше першокласників навчатиметься в Білоцерківському та…

У Київській області з дітьми, які мають особливі освітні потреби, та їхніми батьками наразі працюють 51 інклюзивно-ресурсний центр та дві…

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…