Працюємо задля перемоги!

Впевнений, що злагоджена співпраця бізнесу і влади є запорукою як відновлення економіки, так і нашої перемоги – Олексій Кулеба

Сьогодні в Київській ОВА пройшла друга зустріч з представниками бізнесу та банками.

Основною темою розмови стала необхідність застосування фінансових інструментів розвитку середнього та малого підприємництва.

Під час зустрічі піднімалося питання співпраці Фонду підтримки підприємництва та Київської ОВА щодо додаткової компенсації відсоткової ставки за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%», у тому числі обговорювалися варіанти відновлення підприємств Київської області.

У ході зустрічі представники бізнесу і банківських установ мали можливість отримати відповіді на свої запитання та подискутувати про взаємодію між компаніями та фінансовим сектором.

“Сьогодні надважливо налагодити комунікацію, а відтак і плідну співпрацю між всіма зацікавленими сторонами процесу. Впевнений, що злагоджена співпраця бізнесу і влади є запорукою як відновлення економіки, так і нашої перемоги!” – зазначив очільник Київської ОВА Олексій Кулеба.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…