Володимир Зеленський зустрівся з представниками ІТ-індустрії напередодні Diia Summit та запуску «Дія City»

Президент України Володимир Зеленський і представники ІТ-галузі провели зустріч, на якій обговорили нагальні питання розвитку індустрії та запуску спеціального правового й податкового режиму «Дія City», запланованого на 8 лютого поточного року.

У заході також взяли участь заступник керівника Офісу Глави держави Ростислав Шурма та віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Володимир Зеленський наголосив, що держава всіляко підтримуватиме IT-індустрію, яка створює нові робочі місця та робить Україну сучасною країною.

«Ми дуже хочемо побудувати цифрову державу. І нам це вдається», – зазначив під час зустрічі Президент.

Він відповів на запитання представників IT-індустрії, зокрема щодо податків та розвитку освіти, вислухав їхні пропозиції, які сприяли б розвитку галузі, перетворенню України на магніт для талановитих активних людей.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров наголосив, що перед стартом «Дія City» було важливо провести таку зустріч з представниками українських компаній, які генерують робочі місця та формують нову Україну.

«Ми ще раз підтверджуємо на найвищому державному рівні, що цей проект створений для допомоги IT-галузі, і він розвиватиметься», – сказав він.

Зустріч відбулася напередодні Diia Summit, який пройде 8 лютого в Києві. Під час цього масштабного заходу, організованого Міністерством цифрової трансформації, будуть презентовані нові цифрові послуги для громадян на порталі «Дія».

Повідомляє Офіс Президента

Поділитися:
Читайте також

26 січня в Парижі відбулася зустріч політичних радників лідерів країн – учасниць Нормандського формату. Переговори тривали понад вісім годин, були…

У межах робочої поїздки на Харківщину Президент України Володимир Зеленський провів засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад, під час якого обговорили питання…

Президент України Володимир Зеленський, Президент Республіки Польща Анджей Дуда та Президент Литовської Республіки Гітанас Наусєда під час зустрічі в Києві…

Незламний народе непереможної України! Рівно два роки тому в Україні було зафіксовано перший випадок COVID-19. Перші тижні боротьби з ним…