Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Володимир Зеленський після зустрічі з Президентом Єврокомісії: Мета України – бути у ЄС, бо ми поділяємо спільні цінності та саме за них боремося

Президент Володимир Зеленський висловив подяку Європейському Союзу за політичну, фінансову та військову підтримку України й закликав ЄС продовжити санкційний тиск на Російську Федерацію, допоки вона не відмовиться від своїх агресивних намірів. Про це Глава держави заявив під час спілкування з представниками ЗМІ за результатами переговорів із Президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн та Високим представником Європейського Союзу із закордонних справ та політики безпеки Жозепом Боррелем у Києві.

«Мета – бути у Європейському Союзі. Найважливіше, що ми поділяємо одні й ті ж цінності. І саме за них ми боремося – за свободу, за права наших людей», – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави також подякував Урсулі фон дер Ляєн за фінансову допомогу, яку отримала Україна у складні часи війни, коли економіка нашої держави зазнала втрат унаслідок військового вторгнення Росії.

«Я точно знаю, що ми переможемо, і це все буде працювати. І на цій дистанції, саме тут, поруч, є країни Європейського Союзу та керівництво ЄС. І ця фінансова підтримка сьогодні, коли економіка поки що не працює, дуже важлива», – сказав Президент України.

Володимир Зеленський висловив подяку за підтримку, що спрямована на постачання зброї Україні, а також за санкційну політику Євросоюзу стосовно Росії.

«Я хочу подякувати за потужну санкційну політику. Дякую всьому світові, дякую Європейському Союзу, Урсулі фон дер Ляєн. Я особисто вдячний за п’ятий санкційний пакет», – зазначив він.

Глава держави наголосив на важливості посилення санкційного тиску на країну-агресора.

«Прошу допомагати нам своїми санкціями. Вони повинні тільки нарощуватися, по-іншому Росія нікого й нічого не хоче чути», – переконаний Президент.

«Вони в нас багато всього забрали. Забрали й території, і людей. Ми зможемо повернути території та не зможемо повернути людей. І за все це буде, впевнений, велика, чесна відповідальність», – додав він. 

Володимир Зеленський також подякував Президенту Європейської комісії за відвідання міста Бучі на Київщині, яке було звільнене від російських окупантів.

«Це дуже потужний сигнал, який говорить, що Україна та Європейський Союз – разом. Разом у боротьбі за справедливість, за гідність, у боротьбі за цінність нашого життя, цінність людського життя. Це підтвердження того, що ми будемо працювати разом», – сказав він.

Зі свого боку Урсула фон дер Ляєн передала Главі держави анкету-опитувальник для отримання Україною статусу кандидата на членство у Європейському Союзі.

«Україні місце у європейській родині. Ми чули цю дуже важливу заяву від усього вашого народу. І ми даємо позитивну відповідь на ваш запит», – зазначила Президент Єврокомісії, звертаючись до Володимира Зеленського.

«Ваша дорога до Європейського Союзу починається. Вже впевнена – це близька стежка», – додала вона.

Поділитися:
Читайте також

26 січня в Парижі відбулася зустріч політичних радників лідерів країн – учасниць Нормандського формату. Переговори тривали понад вісім годин, були…

Сьогодні, 11 лютого, у Харкові під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбувся Конгрес місцевих і регіональних влад. Пристоличний регіон на…

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони України, під час якого було ухвалено рішення про запровадження…

Бажаю здоров’я, рідні українці! Сильні й добрі! Але добрі не для ворога.  Ми народ, який за тиждень зламав плани ворога….