Вітання Василя Володіна з нагоди 90-річого ювілею Іванківської газети “Трибуна праці”

Щиро  вітаю колектив Іванківської газети “Трибуна праці” із 90-річним ювілеєм! 

Прийміть вдячність за багатолітню спільну працю, взаєморозуміння.

Зазначу, що ваша газета є ровесницею Київської області. І це дуже знаково, адже вже впродовж 90 років видання веде своєрідний літопис історичних перетворень в економіці, культурі, духовному відродженні як району та пристоличної області, так і всієї української держави. Для Київщини це дуже важливо, адже саме ви формуєте суспільну думку громадськості і робите це якісно та дуже сумлінно. Тож нехай так буде і надалі!

Бажаю творчого духу, міцного здоров’я, поповнення читацької аудиторії,  цікавих ідей, нових рішень у бурхливому інформаційному просторі.

Дякую за високий професіоналізм творчого колективу в усі часи існування газети.

З повагою

голова Київської обласної державної адміністрації Василь ВОЛОДІН

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Завтра, 5 лютого, відбудеться фінальний етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Пристоличний регіон у ньому представлятимуть 24 учні…

У Броварах урочисто вшанували пам‘ять Героїв Небесної Сотні, в том числі віддали данину пам‘яті броварчанки Антоніни Дворянець, яка загинула під…

Ситуація на Київщині станом на 17:00 5.03.2022