Вітання голови Київської обласної військової адміністрації Олексія Кулеби з Днем працівників освіти

Шановні освітяни Київщини!
Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників освіти!
Ваша щоденна праця з дітьми та молоддю є найважливішою для розвитку кожної громади, кожної нації. Адже від тих цінностей, що ви сформуєте в юного покоління, залежить доля наших родин, громад, держави. Саме ви не тільки передаєте знання, а й виховуєте Людину, формуєте її світогляд. 
Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави.
Дякую кожному з вас, хто не зважаючи на війну, постійну загрозу ворожих обстрілів продовжує вкладати душу в наших дітей. 
Так, Київщину не оминула війна, багато закладів зруйновано. Проте з такими людьми, як ви, ми все відновимо та відбудуємо. 
Шановні освітяни, вам вірять, вас люблять і поважають. Низький уклін за вашу невтомну працю, непохитну віру в кожного учня, у кожного з нас.
Бути вчителям – це покликання. Тому зичу, щоб у ваших серцях ніколи не згасав той особливий вогник любові до учнів. Низький уклін вам. 
Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, успіхів, миру та злагоди в родинах, любові та пошани ваших вихованців. А головне – нашої спільної перемоги над ворогом.
Зі святом, дорогі освітяни! Слава Україні та шана вашій праці!
 
Голова Київської обласної військової адміністрації, Олексій Кулеба.
Поділитися:
Читайте також

Київська обласна державна адміністрація вчасно підготувала проєкт обласного бюджету на 2022 рік з урахуванням вимог норм Бюджетного і Податкового кодексів…

28 січня в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося підписання меморандуму про співпрацю у сфері національно-патріотичного виховання. В підписанні меморандуму…

Цього дня ми вшановуємо мужність та патріотизм учасників Революції гідності та увічнюємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, завдяки яким змінено перебіг історії нашої…

Увага! Проти українців почалася фішингова атака!   На електронні адреси громадян надходять листи з прикріпленими файлами невизначеного характеру. Про це…