Працюємо задля перемоги!

Відновлення спортивного життя на Київщині обговорили під час робочої зустрічі з Міністром молоді та спорту

24 травня відбулася робоча зустріч Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта з заступником голови Київської обласної військової адміністрації Віталієм Власюком.

У зустрічі також взяли участь Перший заступник міністра молоді та спорту Сергій Симонов й очільник Управління молоді та спорту КОВА Сергій Тимофєєв.
Метою наради стали питання розвитку фізичної культури та спорту, а також національно-патріотичного виховання й молодіжної політики на Київщині в умовах воєнного стану. Зокрема обговорили питання проводення спортивних та молодіжно-патріотичніих заходів в тих регіонах області, де не відбуваються воєнні дії.
«Ми відновлюємо мирне життя на Київщині. Загарбники зруйнували численну кількість спортивних об’єктів в області. Усе зруйноване відбудуємо. На глибоке переконання керівництва адміністрації, спортивний та особливо молодіжний патріотичний рух припинятися не може. Тому сьогодні разом із Міністром молоді та спорту Вадимом Гутцайтом обговорили відновлення спортивного життя на Київщині. Уже маємо попередній план дій з урахуванням безпекової ситуації в області», – підкреслив заступник голови КОВА Віталій Власюк.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…