Відновлення соціальної інфраструктури є одним із пріоритетів Київської обласної військової адміністрації

Відновлення соціальної інфраструктури є одним із пріоритетів Київської обласної військової адміністрації.

Саме тому важливо щоб всі заклади освіти та служби у справах дітей та сім’ї  мали можливість працювати в безпечних умовах.  

З метою визначення першочергових завдань щодо відновлення закладів та захисту прав дітей та сімей 8 квітня заступником голови Жанною Осипенко та начальником служби у справах дітей та сім’ї КОВА Іриною Антошко здійснено виїзди до Дмитрівської, Немішаївської, Ірпінської та Бучанської територіальних громад.

На жаль, багато закладів пошкоджені та зруйновані. Водночас тішить, що є приміщення дитячих будинків сімейного типу, які залишились неушкодженими, але багато закладів та будинків потребують капітальних ремонтів.

Найбільше постраждали заклади освіти в Ірпінській громаді: отримали серйозні пошкодження 8 шкіл, 13 дитячих садків та 3 дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

Немішаївська громада: пошкоджено 2 заклади загальної середньої та 3 дошкільної освіти.

Дмитрівска громада: 1 заклад загальної середньої освіти та 2 дитячих будинки сімейного типу;

Бучанська громада: 2 заклад загальної середньої та 2 дошкільної освіти (після відновлення зв’язку дані будуть уточнені).

Ми всі маємо бути надзвичайно згуртовані та зосередженні на єдиній спільній меті – відновленні та розбудові рідних міст, що вистояли під натиском окупантів.

Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

        За інформацією виконуючого обов’язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерія Сейди, у Зоні відчуження новий безпечний…