Вдячні тим, хто вберіг світ від нової трагедії на ЧАЕС, яка могла статися через дії російських окупантів – Президент

У 36-ті роковини трагедії на ЧАЕС Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди працівникам ДСП «Чорнобильська АЕС», які забезпечували безпеку на атомній електростанції навіть у складних умовах російської окупації та вберегли світ від чергової техногенної катастрофи.

 

«Дякуємо тим, хто вберіг світ від уже другої катастрофи у 2022 році. Я висловлюю подяку персоналу Чорнобильської станції та всім працівникам зони відчуження, які працювали, які залишилися на станції та забезпечували безперебійну роботу на ЧАЕС у справді нелюдських умовах – в окупації та за прямої загрози своєму життю. В умовах, коли російські загарбники виявилися настільки варварами, що взагалі не розуміли, куди вони прийшли і що таке радіаційна безпека», – сказав Глава держави під час зустрічі з працівниками ЧАЕС в Офісі Президента України.

 

«Наші фахівці відпрацювали справді професійно, відпрацювали по максимуму, щоб зберегти нормальну роботу всіх об’єктів ЧАЕС», – додав він.

Також Президент подякував українцям та українкам, котрі в умовах окупації забезпечують роботу Запорізької АЕС, найбільшої атомної станції у Європі.

«Після тієї страшної ночі, коли російські танки стріляли по будівлях Запорізької АЕС, безпека цього об’єкта тримається тільки на професійності та порядності наших фахівців атомної галузі – справжніх героїв», – переконаний Володимир Зеленський.

За вірність українському народові, вагомий особистий внесок у подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, мужність і самовідданість, виявлені у забезпеченні життєдіяльності об’єктів Чорнобильської АЕС в умовах окупації під час збройної агресії Російської Федерації проти України, сумлінне виконання професійного обов’язку Президент вручив працівникам ЧАЕС державні нагороди.

Поділитися:
Читайте також

26 січня в Парижі відбулася зустріч політичних радників лідерів країн – учасниць Нормандського формату. Переговори тривали понад вісім годин, були…

Сьогодні, 11 лютого, у Харкові під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбувся Конгрес місцевих і регіональних влад. Пристоличний регіон на…

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони України, під час якого було ухвалено рішення про запровадження…

Бажаю здоров’я, рідні українці! Сильні й добрі! Але добрі не для ворога.  Ми народ, який за тиждень зламав плани ворога….