Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Васильківський професійний ліцей продовжує працювати навіть в умовах війни

Очільник Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба сьогодні, 14 травня, здійснив робочу поїздку до Обухівського району.

Насамперед голова КОВА приїхав до Василькова, де оглянув пошкоджені внаслідок бойових дій котельні та військову частину. Після цього – Васильківський професійний ліцей, що також зазнав пошкоджень. Незважаючи на наслідки авіаудару, освітній заклад продовжує працювати та проводити навчання.

Окрім цього, Олексій Кулеба поспілкувався з мешканцями багатоповерхівки на вулиці Декабристів, що зазнала часткової руйнації через бомбовий удар. Без житла залишилося 70 сімей. Проговорили можливість надання людям кваліфікованої допомоги та варіанти відновлення зруйнованого житла.

Після цього голова Київської ОВА відвідав майданчик, де розглядається можливість розміщення модульного містечка. Нове тимчасове житло призначатиметься для людей, які втратили свої оселі через російські обстріли та ракетні удари, а також тимчасових переселенців з інших областей України.

«Працюємо над тим, щоб повернути Київщину до нормального життя та забезпечити її жителів усім необхідним. Багато людей втратили свої домівки та майно. Це велика проблема, але ми з командою докладаємо зусиль, щоб люди мали де жити. Зокрема, й у Василькові плануємо звести модульне містечко. Підкреслю, це тимчасове житло», – прокоментував Олексій Кулеба.

У рамках робочої поїздки голова Київської ОВА також оглянув роботу одного з аграрних підприємств району.

Під час спілкування з керівництвом району, Олексій Кулеба зазначив, що влада на місцях має комунікувати з мешканцями та звітувати перед ними.

«Ще одне важливе питання – комунікація. Громадяни повинні знати, що вони не залишились сам на сам зі своїми проблемами. Вони мають розуміти всі кроки влади та механізми вирішення проблемних питань. Для цього закликаю керівників проводити з населенням відповідну роз’яснювальну роботу», – наголосив Олексій Кулеба.

 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…