Василь Володин: люди не мають залишатися без соцвиплат, бюджет Київщини необхідно прийняти невідкладно

Під будівлею Київської обласної адміністрації та обласної ради відбувся мітинг, під час якого мешканці регіону вимагали в депутатів облради негайно провести позачергову сесію та прийняти обласний бюджет.

Голова облдержадміністрації Василь Володін також вже неодноразово звертався до голів фракцій та керівництва обласної ради з вимогою прийняти бюджет утримання.
«Обласна рада з незрозумілих причин відкладає проведення сесії, де має бути прийнятий бюджет, з грудня 2021 року. Перший раз проєкт обласного бюджету ми подали на розгляд облради ще 26 листопада. Проте облрада постійно знаходить причини, аби не приймати документ. Це загрожує дестабілізацією в економічній та соціальній сфері області. Я вже звертався до голів фракцій щодо негайного скликання позачергової сесії Київської обласної ради для прийняття бюджету області на 2022 рік та програм соціально-економічного розвитку регіону, проте, як бачимо, ситуація не зрушила на краще», – прокоментував голова облдержадміністрації Василь Володін.
Без обласного бюджету затримується виплата заробітних плат та інших соціальних виплат медикам, вчителям, чорнобильцям та іншим категоріям громадян.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Завтра, 5 лютого, відбудеться фінальний етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Пристоличний регіон у ньому представлятимуть 24 учні…

У Броварах урочисто вшанували пам‘ять Героїв Небесної Сотні, в том числі віддали данину пам‘яті броварчанки Антоніни Дворянець, яка загинула під…

Ситуація на Київщині станом на 17:00 5.03.2022