Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

В День пам’яті та примирення Київщину відвідали зразу декілька іноземних делегацій

Так в цей день в Ірпені побували Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, Прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович та представниця Німеччини, голова Бундестагу Бербель Бас.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський та голова Київської військової адміністрації Олександр Павлюк показали Прем’єр-міністру Канади один із багатьох зруйнованих загарбниками житлових комплексів Ірпеня. Це ж місце згодом відвідала й хорватська делегація.
В той же час, Барбель Бас побувала на місці зруйнованого Центрального будинку культури Ірпеня. Від нього окупанти залишили лише стіни.
Наші іноземні партнери на власні очі змогли побачити жахливі наслідки російських обстрілів мирного міста.
Голова КОВА Олександр Павлюк розповів іноземним політикам про хід бойових дій в Ірпені, звільнення міста та плани щодо його відновлення.
«Я рад, що такі почесні гості відвідали нашу область саме 8 травня в День пам’яті. Це символічно та показує нашу єдність. Весь світ має знати, що відбувалося в Ірпені, Бучі, Бородянці, в маленьких селах навколо Києва під час окупації російськими військами. Наразі життя повертається на Київщину. Разом з місцевою владою, волонтерами, нашими закордонними партнерами ми все відновимо. Впевнений, разом ми не тільки відбудуємо міста, але зробимо їх ще більш комфортними та квітучими. Перемога буде за нами», -запевнив Олександр Павлюк.

Крім того, в цей же день норвежська делегація на чолі з головою Стротингу (парламент) Норвегії Масудом Гаракхані відвідідала Бучу та Ірпінь.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…