Працюємо задля перемоги!

В Бучі розпочалася ексгумація тіл з місця масового тимчасового поховання

08 квітня  Генеральний прокурор Ірина Венедіктова, голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк, керівник гуманітарного напрямку Олексій Кулеба, здійснили робочий візит до звільненого від окупантів міста Буча.
Делегація відвідала місце масового тимчасового поховання вбитих загарбниками мирних жителів. Під час окупації, комунальники ховали вбитих жителів в декількох братських могилах біля церкви. Наразі кожне тіло оглядають судмедексперти, криміналісти, слідчі та прокурори. З тих, кого дістали, в більшості вогнепальні та осколкові поранення від вибухів, від деяких лишились лише фрагменти. Частина загиблих були з документами, решту доведеться впізнавати родичам по одягу чи інших ознаках та ідентифікувати по ДНК. Надалі запланована кропітка робота із встановлення обставин смерті кожного. За інформацією місцевої влади в Бучі вже налічується більше 300 загиблих, щодня знаходять тіла померлих і вбитих.

Також в ході візиту керівництво міста доповіло, що на сьогоднішній день відповідні служби працюють над ремонтом ліній електропередач, водо- та газопроводів. Також розпочато системне розчищення траси міста.

«Тяжко дивитися, що нелюди зробили з Бучею та її жителями. Під час окупації людей доводилося ховати у спільних могилах. Те, що сьогодні бачимо, це жах та велике горе. Цього не можна зрозуміти, прийняти, пробачити.

Загарбники вбивали мирних людей, катували їх. Нелюди. Кожен, хто вичинив військовий злочин буде покараний. А Бучу ми відбудуємо», – підкреслив голова Київскої обласної військової адміністрації Олександр Павлюк

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…