Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

В Боярській лікарні відкрито нове реанімаційне відділення

В Боярській лікарні інтенсивного лікування створено нове реанімаційне відділення на 10 ліжок.
Відкриття необхідного відділення стало можливим завдяки спільній роботі Міністерства охорони здоров’я, волонтерам, Департаменту охорони здоров’я Київської обласної військовій адміністрації та колективу Боярській лікарні.
За надто короткий час в тяжкий воєнний період вдалося створити та оснастити реанімаційне відділення потужним базовим необхідним обладнанням та витратними матеріалами.
В ньому є все для надання кваліфікованої допомоги – міні сервер, комп’ютер, монітор, 10 моніторів пацієнта, стійки для інфузоматів, 10 апаратів ШВЛ. Крім того, в комплекті з обладнанням отримано велику кількість одноразових розхідних матеріалів (контури, маски, зонди, катетери тощо).
Окрім цього, закінчуються поточні ремонтні роботи в лікарні, зовнішні роботи щодо запуску ліфта, тощо. встановлений сучасний підйомник, як оптимальне вирішення проблеми доступності для усіх пацієнтів та відвідувачів лікарні.
Підготовку до роботи відділення та його оснащення оглянули заступник КОВА Віталій Власюк та директорка Департаменту охорони здоров’я Олена Ефіменко.
«Наша головна задача сьогодні – відновлення роботи медичних закладів в повному обсязі. Побачена робота щодо ремонту лікарні та створеного реанімаційного відділення в Боярській лікарні вражає. Дякуємо керівництву лікарні за роботу. Зараз, як ніколи, потрібна злагодженість в роботі, оновлення життєдіяльності лікарні для максимально якісного надання медичної допомоги жителям Київщини», – підкреслив під час спілкуванням з робітниками лікарні Віталій Власюк.
Подібні реанімаційні відділення також вже створені та почали роботу в Броварській лікарні інтенсивного лікування та Київській обласній клінічній лікарні.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…