Працюємо задля перемоги!

УВКБ ООН розширює спектр допомоги постраждалим громадам Київської області

Сьогодні, 13 вересня, відбулась робоча нарада заступників голови Київської обласної військової адміністрації Миколи Бойка, Сергія Білецького та Віталія Власюка з керівником Київського офісу УВКБ ООН Крістіаном Лангехенке щодо допомоги мешканцям пристоличного регіону у відновленні.

Управління Верховного комісара ООН з першого дня війни допомагає українцям, які постраждали внаслідок російської військової агресії. Зокрема, на Київщині УВКБ ООН вже проводить роботи за кількома напрямками:
відбудова пошкоджених об’єктів — розпочали проведення поточних ремонтів приватних будинків для тих людей, які найбільше цього потребують, у Макарівській та Бородянській територіальних громадах. Уже тривають роботи на 153 об’єктах, понад 600 об’єктів погодили для проведення ремонтних робіт;
надання будівельних матеріалів для аварійних ремонтів — загалом близько 2000 комплектів передали мешканцям Ірпеня, Бучі, Бородянки та Макарова;
постачання спеціальних комплектів для ремонтів приватних садиб — вже доставлено понад 600 ремнаборів до Великодимерської громади.

Під час сьогоднішньої наради представники обох сторін обговорили можливість постачання за сприяння УВКБ ООН непродовольчих товарів малозахищеним верствам населення та внутрішньо переміщеним особам.

Серед іншого розглянули також подальшу допомогу в постачанні будівельних матеріалів, ремкомплектів та тимчасового модульного житла для мешканців Київщини, чиї будинки були пошкоджені чи зруйновані внаслідок ведення бойових дій.

Також під час зустрічі іноземні партнери висловили готовність до підписання Меморандуму про співпрацю та подальшу допомогу у відбудові Київської області.

Нагадаємо, раніше в Київській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч із представницею Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні Кароліною Ліндхольм Біллінг щодо поточної ситуації у відбудові регіону. 

 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…