УВАГА! КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА З 20:00 23 БЕРЕЗНЯ ДО 7.00 24 БЕРЕЗНЯ

На Київщині запроваджується комендантська година з 20:00 до 7:00. Тимчасові обмеження діятимуть з 23 по 24 березня на всій території Київської області.

У цей час забороняється пересуватися вулицями транспортом або пішки та перебувати у громадських місцях. Виключення становлять працівники, що задіяні в критичній інфраструктурі, та мають спецперепустки і посвідчення особи. 

«Київщина продовжує героїчно оборонятися від загарбників. Вкотре звертаюся до цивільного населення відповідально ставитися до комендантського часу. Такі заходи вимушені та направлені на безпеку усіх мешканців регіону», – прокоментував голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…