Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

УВАГА! КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА НА КИЇВЩИНІ З 21:00 29 БЕРЕЗНЯ ДО 6:00 30 БЕРЕЗНЯ

На території Київської області буде діяти комендантська година з 21:00 до 6:00. Обмежувальні заходи запроваджуються з 29 по 30 березня та розповсюджуються на всі райони Київщини.

Нагадуємо, під час комендантської години забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях, зокрема в парках, скверах тощо. Виключення стосуються тільки працівників, які задіяні в критичній інфраструктурі та мають при собі спеціальну перепустку встановленого зразка і посвідчення особи.

«Закликаю мешканців регіону не нехтувати правилами, що вводяться під час воєнного стану. Також прошу і вдень обмежити перебування в громадських місцях без нагальної потреби, дотримуватися правил комендантської години та не ігнорувати сигнали про повітряну тривогу», – прокоментував голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…