УВАГА! КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА НА КИЇВЩИНІ З 21:00 1 КВІТНЯ ДО 6:00 2 КВІТНЯ

Із 1 до 2 квітня комендантська година в Київській області триватиме з 21:00 до 6:00 ранку. Дія тимчасових обмежень розповсюджується на всі райони регіону.

Нагадуємо, під час комендантської години не можна знаходитися на вулицях та в інших громадських місцях без спеціальної перепустки встановленого зразка та посвідчення особи. Обласна влада закликає не залишати домівки без нагальної потреби і вдень, аби вчасно мати змогу спуститися в укриття.

«Хоча останніми днями наші сили оборони звільнили від окупантів багато міст та сіл Київщини, втрачати пильність ще зарано. Тож кожен має бути ефективним на своєму фронті. Поки військові, правоохоронці, рятувальники зачищають населені пункти від небезпеки, мирні жителі мають берегти себе та дотримуватися всіх рекомендацій влади», – зазначив начальник Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…