Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

​​Упродовж минулої доби світло отримали ще понад тисячу родин на Київщині

За минулу добу електромонтери полагодили частину мереж середньої та низької напруги у 26 населених пунктах області і повернули світло для 1 390 родин у Київській області.

Про це зазначають у відділі комунікацій ДТЕК.

Відтак повністю відновлені мережі 10 кВ у Ладижичах та частково у селах Гута Межигірська та Синяк Вишгородського району.

У Бучанському районі частково відновлені лінії 10 кВ у смт Макарів і Ворзель та селах Михайлівка-Рубежівка і Калинівка.

Окрім того, електромонтерам вдалося підключити до світла амбулаторію і сільраду в смт Гостомель. А в Макарівській громаді заживити вузол зв’язку та високовольтну лінію, що забезпечує електроенергією цей район. Це дозволить підвищити надійність електропостачання в цій частині Київщини.

Сьогодні, 21 квітня, енергетики ДТЕК планують виконувати роботи з відновлення мереж 10 та 0,4 кВ у 19 населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів.

Зазначимо, що без світла залишаються 119 населених пунктів та 76 тисяч домогосподарств у Київській області.

Роботи з відновлення електропостачання продовжуються.

 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…