Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Управління соціального захисту населення продовжує надавати допомогу незахищеним категоріям населення Київщини

Усі без винятку служби, що займаються малозабезпеченими, людьми з інвалідністю І групи, самотніми, людьми літнього віку, працюють у штатному режимі.

Для забезпечення найвразливіших категорій мешканців Київщини всім необхідним, управління налагодило співпрацю з благодійними фондами та громадськими організаціями. Благодійні фонди та організації вже передали близько 52 тонн гуманітарного вантажу з Франції, Німеччини, Великобританії, Голландії, Польщі. Медикаменти, медичні засоби побутового вжитку, засоби особистої гігієни, підгузки тощо розподілили з розрахунку на 2000 осіб – для підопічних інтернатних установ, майже 600 осіб – для стаціонарних відділень територіальних центрів. Також завдяки такому партнерству понад 17 тисяч осіб в 23 територіальних громадах отримали продуктові набори.
Завдяки державним Програмам Міністерства соціальної політики України до управлінь соціального захисту Київщини вже надійшло майже 200 тонн гуманітарної допомоги. Здебільшого це продукти харчування та одяг. По програмі «Рука допомоги» для забезпечення самотніх людей старшого віку та осіб з інвалідністю з національних торгових мереж Західної України до пристоличного регіону надійшло 7 великогабаритних вантажівок.
По Програмі координаційного штабу «Допомога поруч» отримано гуманітарний вантаж загальною вагою близько 60 тонн. Усі молочні продукти та продукти харчування розподілили по стаціонарних закладах соціального захисту та територіальних центрах для самотніх громадян літнього віку та осіб з інвалідністю.

Нагадаємо, гуманітарна допомога, передається до інтернатних установ Київської області, у тому числі до тих, які вимушено евакуювали з зони бойових дій.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…