Працюємо задля перемоги!

Українські зірки та телеведучі взяли участь у проекті «Скажи чесно, ти як» у межах ініціативи першої леді

Проект «Скажи чесно, ти як?» розроблено за підтримки ВООЗ у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки. 

Його основна ідея – формувати культуру піклування про власне ментальне здоров’я. Показати, що говорити про своє внутрішнє зовсім не соромно, навпаки – це має велике значення у боротьбі зі стресом.

Про особисті хвилювання, страхи та емоції розповідає телеведуча Ольга Бутко.

У ролику разом зі своєю історією зірка поділилася швидкими техніками, що допомагають їй впоратися зі стресом. Ці техніки – прості та дієві, кожен зможе використовувати їх у повсякденному житті. Усі техніки зібрані тут.

Дізнайтеся більше, як турбуватися про себе та тих, хто поруч, у періоди стресу.

Цей стрім, спрямований на формування культури піклування про ментальне здоров’я, реалізовано за підтримки ВООЗ у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки. Експертна підтримка проекту – Центр психічного здоров’я та реабілітації «Лісова поляна» МОЗ України.

Нагадаємо, Національна програма психічного здоров’я та психосоціальної підтримки – ініціатива першої леді Олени Зеленської, що має на меті допомогти громадянам подолати пов’язаний із війною стрес і наслідки пережитих травматичних подій, запобігти розвитку психічних розладів.

 

Поділитися:
Читайте також

26 січня в Парижі відбулася зустріч політичних радників лідерів країн – учасниць Нормандського формату. Переговори тривали понад вісім годин, були…

Сьогодні, 11 лютого, у Харкові під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбувся Конгрес місцевих і регіональних влад. Пристоличний регіон на…

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони України, під час якого було ухвалено рішення про запровадження…

Бажаю здоров’я, рідні українці! Сильні й добрі! Але добрі не для ворога.  Ми народ, який за тиждень зламав плани ворога….