Працюємо задля перемоги!

Учні Київщини презентують власні дослідницькі проєкти на Всеукраїнському конкурсі-захисті МАН

У Київському обласному територіальному відділенні МАН України завершився I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН, які презентували перші власні проєкти.

Попри те, що цьогоріч конкурс-захист проводився в територіальних громадах уперше, завдяки спільній злагодженій роботі педагогів та управлінців до участі в заході вдалося залучити понад тисячу дітей. Лідерами за кількістю учасників є Білоцерківська, Бориспільська та  Броварська міські територіальні громади.  Варто зазначити, що й сільські громади створили всі умови для  самореалізації дітей та підтримали кожен учнівський проєкт.

За підсумками першого етапу 423 учні змагатимуться у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту, який відбудеться в режимі онлайн. У 65 секціях МАН свої дослідження демонструватимуть і гуманітарії, і шанувальники точних наук, і любителі природи.

Юні ерудити працюють над своїми проєктами, як справжні науковці: обирають напрям дослідження, визначають проблему, аналізують, опрацьовують різноманітні джерела інформації, консультуються з ученими тощо. Найбільш актуальні та перспективні проєкти учні презентуватимуть на міжнародних конкурсах, під час виставок та стартапів.   

Результати Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН в останні кілька років свідчать: формується нове покоління високоінтелектуальних, талановитих, креативних молодих людей, готових не лише продукувати інновації, але й активно втілювати їх у життя.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

У Броварах урочисто вшанували пам‘ять Героїв Небесної Сотні, в том числі віддали данину пам‘яті броварчанки Антоніни Дворянець, яка загинула під…

Ситуація на Київщині станом на 17:00 5.03.2022