Працюємо задля перемоги!

У заклади охорони здоров’я Київщини працевлаштували 135 медичних працівників із числа ВПО

У медичні заклади Київської області працевлаштували 135 фахівців галузі з інших регіонів України, де наразі ведуться бойові дії. Серед них — 77 лікарів, 39 медичних сестер, 14 фельдшерів та 5 лаборантів. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я Київської ОВА.

Більшість спеціалістів працевлаштовано до Ірпінської центральної міської лікарні, Київського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Білоцерківської міської лікарні №2. Загалом на Київщині працює понад 23 тисячі медиків.

Крім того, заклади охорони здоров’я Київської області надають медичну допомогу вимушеним переселенцям відповідно до медичних показань та в повному обсязі. Станом на 1 вересня кількість внутрішньо переміщених осіб, які отримали медичні послуги в закладах охорони здоров’я Київщини, становить 65 236 осіб.

Як раніше повідомляли, з метою полегшення пошуку роботи та сприяння працевлаштуванню медиків, зокрема і молодих фахівців, МОЗ розробило Портал вакансій медичних працівників. 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…