Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

У закладах освіти Київської області триває навчання у дистанційному форматі

Завтра, з понеділка 28 березня його розпочинають ще у 11 територіальних громадах.
Всього воно триватиме у 426 заладах 48 територіальних громад. Або 70,8% від загальної кількості закладів.За тиждень вона зросла на 96 одиниць.
Всього нині в області здобувають освіту 174,5 тис учнів.
За районами:
Білоцерківський – 13 громад, 168 шкіл , 44621 учнів;
Бориспільський – 9 громад, 61 школа, 5875 учнів;
Броварский – 3 громади, 29 шкіл, 21026 учнів;
Бучанський – 4 громади, 23 школи, 29519 учнів;
Вишгородський – 1 громада, 5 шкіл, 736 учнів;
Обухівський – 9 громад, 80 шкіл,27967 учнів;
Фастівський – 9 громад, 60 шкіл, 25928 учнів.
У 21 ТГ освітній процес призупинено, або тривають канікули.
​Дистанційно навчаються учні у 20 закладах професійно-технічної освіти. З 01.04 буде відновлено дистанційне навчання у Бородянському професійному ліцеї. Не розпочато дистанційне навчання лише в ДНЗ «Катюжанське вище професійне училище» через відсутність можливостей (пов’язано з окупацією).
З 28 березня освітні послуги для здобувачів освіти у дистанційному форматі будуть надавати 9 ЗФПО.
Організовано дистанційне навчання в гуртках та наукових секціях Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді». Для учнів – членів Київського обласного територіального відділення МАН України та всіх бажаючих на сайті закладу створено освітній онлайн-ресурс «Навчаємося дистанційно»:
– дистанційні курси для здобувачів позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму,
– онлайн-курси з навчальних дисциплін, – онлайн-лекторії та актуальні просвітницькі матеріали з інформаційної гігієни, безпеки у віртуальному просторі під час війни.
53 заклади позашкільної освіти відновили освітній процес у форматі дистанційного навчання.
За ініціативи дітей-лідерів Обласної ради дітей Київщини стартувала творча патріотична акція “#Діти_проти_війни”. Протягом декількох тижнів дитячі тематичні малюнки, відеоролики, вірші, поробки тощо розміщують у соціальних мережах. Участ в акції взяли понад 3 тисячі дітей.
Позашкільники Київщини активно долучилися до Всеукраїнського проєкту “Дитяче онлайн-радіо “Паляниця”. Наразі КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” сформували плейлист із аудіо-записами виступів солістів та дитячих художніх колективів різножанрових мистецьких творів з усієї області, які будуть озвучені в ефірі дитячого радіо “Паляниця”.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…