У школах Київщини стартував проект «Зменшення ризиків травмування дітей від вибухонебезпечних предметів»

5 вересня в закладах освіти Київської області стартував проект «Зменшення ризиків травмування дітей від вибухонебезпечних предметів». Сьогодні перші уроки безпеки пройшли в школах Дмитрівської громади Бучанського району. 

Реалізація проекту буде відбуватися протягом 6 місяців в усіх деокупованих територіальних громадах Київської області. Це дасть змогу охопити близько 16 тисяч учнів 131 закладу середньої освіти.

Даний захід проводиться за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні в партнерстві з Київською обласною військовою адміністрацією. 

Безпосередня організація та проведення занять – на громадській організації «Ліга офіцерів», що має багаторічний досвід реалізації міжнародних проектів, зокрема і щодо інформування дітей правилам мінної безпеки. 

Тренери, які залучатимуться до проведення занять із мінної безпеки, пройшли відповідне фахове навчання на базі Центру протимінної діяльності Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України.

 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…