У липні розпочнуть роботу два дитячі табори в Обухівському районі, що відповідають нормам безпеки

Цьогоріч відбуватиметься оздоровлення дітей як на Київщині, так і за межами області. Зокрема, з перших днів липня почнуть працювати два табори в Обухівському районі, що пройшли необхідні перевірки.

Це обговорили на засіданні міжвідомчого оперативного штабу, що пройшло під керівництвом заступника голови Київської ОВА Сергія Білецького.

Заступник голови зауважив, що працювати зможуть лише ті табори, які розташовуються на значній відстані від військових об’єктів та мають обладнані бомбосховища. У разі відсутності відповідних умов для безпеки дітей, заклади оздоровлення та відпочинку відкривати заборонено.

Наразі два літні табори в Обухівському районі готові надавати дітям відпочинкові та оздоровчі послуги в умовах воєнного стану. Вони пройшли перевірку районної комісії та відповідають нормам безпеки.

Нагадуємо, крім заходів безпеки, оздоровчий заклад має обов’язково відповідати Державним соціальним стандартам оздоровлення та відпочинку дітей.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…