Працюємо задля перемоги!

У КОВА обговорили початок посівної та проблемні питання громад Київщини

У Київській обласній державній адміністрації на чолі з т.в.о. голови Дмитром Назаренком провели щотижневу нараду з начальниками районних військових адміністрацій та очільниками територіальних громад.

Також у ній взяли участь заступники голови КОВА Сергій Білецький, Микола Бойко, Віталій Власюк, Олег Торкунов, Жанна Осипенко, Андрій Братусь та керівниця апарату Ольга Новікова.

Під час наради розглянули актуальні проблеми та питання, що виникають у громадах Київської області.

Учасники обговорили підготовку сільськогосподарських підприємств Київської області до  весняно-польових робіт.

Представники Управління агропромислового розвитку Київської ОВА прозвітували про плани щодо посівної, кількості гектарів, які планують засіяти, про забезпеченість мінеральними добривами для проведення підживлення. Також розповіли про плани й виклики, що потребують рішень. 

Так, цього року на проведення комплексу весняно-польових робіт аграріями Київської області планується залучити 1 142,2 тисяч гектарів посівної площі. Здебільшого планується посів таких культур, як і минулого року, – пшениці, ячменю, вівса, гороху, гречки, проса, ріпаку, кукурудзи на зерна.

Серед іншого, під час наради розглянули пропозиції щодо здійснення фінансової підтримки сільгосптоваровиробникам з обласного бюджету у 2023 році. 

На зустрічі підняли питання, що необхідним є проведення круглого столу між представниками адміністрації, місцевої влади, аграріями та іншими учасниками. На ньому варто обговорити питання допомоги аграріям Київщини.

«Аграрії Київської області активно готуються до початку весняно-польових робіт. Водночас вони потребують підтримки від держави, а також розв’язання нагальних проблемних питань. Адже аграрії, як й інші підприємці Київщини, зазнали збитків через повномасштабне вторгнення росії. Мова йде не тільки про пошкоджене та зруйноване майно, але й про необхідність обстеження та розмінування тисяч гектарів територій. З цією метою ми готуємося до проведення круглого столу задля допомоги аграрному сектору», — сказав Дмитро Назаренко. 

Окрім цього, учасники щотижневої наради обговорили співпрацю з Головним управлінням Державної податкової служби у Київській області з територіальними громадами Київщини. Зокрема щодо використання ІТС «Електронний кабінет».

Ще однією темою для обговорення стала робота Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області щодо безпеки в закладах освіти.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…