Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

У Гостомелі почав роботу інформаційно-аналітичний центр для допомоги та консультації населення

15 червня в Гостомелі почав роботу інформаційно-аналітичний центр. У ньому представники місцевої влади та профільні спеціалісти Київської обласної військової адміністрації надають консультативну допомогу місцевим мешканцям. Центр розташовано в будівлі Гостомельської селищної ради.
Найчастіше люди потребують консультацій у правильному оформленні компенсацій за зруйноване житло або втрачене майно, отриманні соціальної та гуманітарної допомоги. Також мешканці звертаються до консультантів за роз’ясненнями щодо планів відбудови знищених будинків та відновлення пошкодженого житла, оформлення соціальної допомоги, розгортання модульних містечок та отримання місця в них для тимчасового проживання.
Нагадаємо, що інформаційно-аналітичні центри вже працюють у Бородянці, Макарові та Димері. Спеціалісти центрів надають консультативну допомогу кожного дня, раз на тиждень до їх роботи долучаються фахівці структурних підрозділів Київської обласної військової адміністрації. Сьогодні вони працювали в смт Бородянка та Гостомель.
Графік роботи центрів оперативно оприлюднюється на інформаційних ресурсах Київської ОВА та місцевих органів влади.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…