У більшості шкіл Київщини відновили навчання після «дистанційки»

Сьогодні, 14 лютого, відновлено навчання у 369 закладах загальної середньої освіти Київської області, що навчались дистанційно через підвищений рівень захворювання на сезонні інфекційні хвороби. Про це повідомила заступниця голови Київської ОДА Жанна Осипенко.

 

«Наразі на Київщині продовжують хворіти на інфекційні захворювання понад 22 тисячі учнів, на лікарняних перебуває більше тисячі педагогічних працівників. Дистанційно навчаються всі учні у 121 школі, у 82 закладах загальної середньої освіти очно навчаються учні 1-4 класів, учні 5-11 класів – дистанційно», – зазначила заступниця голови Київської облдержадміністрації.

 

Освітній процес у закладах професійно-технічної освіти організовано таким чином: за дистанційною формою у 16 закладах освіти,  6 закладів освіти – на змішаній формі навчання.

 

Всі 11 закладів фахової передвищої освіти, підпорядкованих департаменту освіти і науки, здійснюють освітній процес дистанційно.

 

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

У Броварах урочисто вшанували пам‘ять Героїв Небесної Сотні, в том числі віддали данину пам‘яті броварчанки Антоніни Дворянець, яка загинула під…

Ситуація на Київщині станом на 17:00 5.03.2022