Працюємо задля перемоги!

Третина громад Київської області отримала продуктові набори в рамках програми «Мільйон продуктових наборів», – Мінсоцполітики

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що продуктові набори отримали люди у третині громад Київської області.

Міністр поінформувала, що гуманітарний штаб департаменту соціального захисту населення Київської обласної військової адміністрації забезпечив логістику з отримання та розподілу продуктових наборів, які надійшли в рамках програми «Мільйон продуктових наборів».

Продуктові набори у співпраці з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування області були розподілені пропорційно чисельності жителів громад, які потребують соціального захисту та є малозабезпеченими.

Набори отримали: Білоцерківський, Обухівський, Фастівський райони, а також Бишівська, Білоцерківська, Боярська, Васильківська, Гатненська, Калинівська, Кожанська, Пірнівська, Томашівська, Фастівська, Чабанівська територіальні громади.

Частину продуктових наборів спрямували до Київської обласної лікарні. Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, мешканці Київщини щиро вдячні організаторам проекту та кожному виробнику і громадянину, який долучився до нього.

Програма «Мільйон продуктових наборів» реалізується за ініціативи та координації Мінсоцполітики та Мінагрополітики, у співпраці з Благодійною організацією «Благодійний фонд Івана Чайківського «Покрова», яка надає продуктові набори на безоплатній основі, а також з виробниками харчових продуктів, підприємствами та людьми, які долучились до забезпечення продуктовими наборами постраждалих від активних бойових дій.

Поділитися:
Читайте також

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що відбувається постачання продуктових наборів від українських виробників для постраждалих від війни та людей…

Таку суму вдалося зібрати завдяки більш ніж 130 тисячам користувачам Дії, які перерахували кошти на користь української армії в застосунку.-…

Волонтерське об’єднання «СпівДія» координується за підтримки Офісу Президента України спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством охорони здоров’я…