Працюємо задля перемоги!

Силам ППО передали мобільні командні пункти та необхідну техніку

15 лютого в Київській області т.в.о. голови Київської ОДА Дмитро Назаренко, заступник голови адміністрації Віталій Власюк та Герой України, генерал-лейтенант Олександр Павлюк передали силам протиповітряної оборони два мобільних пункти. 

Ці пересувні пункти були підготовлені Київською ОВА разом із Столичним лісовим офісом ДП «Ліси України».

Мобільні пункти створені для того, щоб у них могли відпочивати військові. Вони оснащені не тільки місцями для відпочинку та роботи, але й кухнею. 

Також для сил ППО, щоб вони могли комфортно користуватися пунктами, передали 2 старлінки, 2 генератори та ноутбуки. Вручили військовим і мікроавтобус для службових потреб. 

«Ми продовжуємо підтримувати наших військових та своєю працею наближати спільну Перемогу. Сьогодні передали силам протиповітряної оборони мобільні командні пункти, мікроавтобус та необхідну техніку. Вдячний генерал-лейтенанту Олександру Павлюку за сприяння. Також особлива подяка кожному, хто щоденно боронить нашу країну від ворога. Зокрема і силам ППО, які під час повітряної тривоги захищають українців від повітряних атак окупанта», — сказав Дмитро Назаренко.

Як повідомлялося раніше, в Україні триває запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільненні територій від ворога. Усі вмотивовані українці можуть вступити до «Гвардії наступу».

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…