Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Спілка міст та громад Австрії готова допомогти у відбудові Київщини

Спілка міст та громад Австрії підтримує Україну у відбудові. Спілка включає 2 083 територіальних об’єднань Австрії і представляє інтереси близько 70% населення країни.

Заступник керівника Офісу Президента  Кирило Тимошенко зустрівся з президентом Федеральної спілки міст та громад Австрії Альфредом Рідлем.

«Наша спільна мета – створити якомога ширшу мережу взаємодії між Україною та Австрією на рівні регіонів та громад.» – зазначив Тимошенко.

Київська область та земля Нижня Австрія вже мають певні домовленості: місто Фьозендорф готове допомогти у відбудові Бучі. Мер міста Вінер-Нойштадт, розташованого неподалік Відня, попередньо висловив свою готовність допомагати у відбудові Бородянки.  

Австрійська земля Бургенланд налаштована підтримати капітальне будівництво в Закарпатьскій області. 

Австрійською спілкою міст та громад вже підготовлено низку транспортних засобів, в тому числі пожежні автомобілі, для передачі Україні.

Поділитися:
Читайте також

26 січня в Парижі відбулася зустріч політичних радників лідерів країн – учасниць Нормандського формату. Переговори тривали понад вісім годин, були…

Сьогодні, 11 лютого, у Харкові під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбувся Конгрес місцевих і регіональних влад. Пристоличний регіон на…

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони України, під час якого було ухвалено рішення про запровадження…

Бажаю здоров’я, рідні українці! Сильні й добрі! Але добрі не для ворога.  Ми народ, який за тиждень зламав плани ворога….