Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Сьогодні голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк та керівник гуманітарного напрямку Олексій Кулеба провели виїзну нараду у звільненому від окупантів місті Буча

Під час наради напрацювали «дорожню карту» першочергових кроків обласних та міських служб, що сприятимуть швидкому відновленню повноцінного життя у громаді. Визначили, що спочатку в місті необхідно провести повну зачистку та розмінування об’єктів інфраструктури. Це задача військових, поліцейських та рятувальників.

Як зазначив Олександр Павлюк, після завершення етапу з розмінування територій, комунальні служби розпочнуть налагоджувати життєдіяльність міста. У першу чергу, з відновлення критичної інфраструктури: газо-, електро-, водопостачання та зв’язку.

«Наголошую, повноцінна робота енергетиків, комунальників та мобільних операторів можлива виключно після повної зачистки військовими звільненого від окупантів міста та розмінування доріг, мостів й інших об’єктів інфраструктури спеціалістами ДСНС», – прокоментував Олександр Павлюк.

За словами Олексія Кулеби, також серед першочергових задач – вирішення гуманітарних питань бучанців, що не виїхали з міста.

«Для тих, хто зараз в Бучі, направлятиметься гуманітарна допомога з продуктами харчування, медикаментами та іншими речами першої необхідності. Зокрема, перший такий вантаж вже знаходиться в гуманітарному штабі міста», – зазначив Олексій Кулеба.

Під час наради Олександр Павлюк також закликав мешканців Бучі, що евакуювалися раніше, не поспішати повертатися до міста.

«Наразі в Бучі важливо ліквідувати наслідки російської агресії – зачистити та розмінувати території. Не намагайтеся зараз повернутися додому. Коли це стане безпечно, ми обов’язково повідомимо через усі офіційні канали зв’язку», – додав він.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…