Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Сьогодні, 10 травня, під час робочого візиту в Україну Міністри закордонних справ Німеччини Анналена Бербок та Королівства Нідерландів Вопке Гукстра відвідали Київщину

Зокрема, побували в зруйнованих російськими загарбниками Ірпені та Бучі. Представники обох європейських країн побачили жахливі наслідки обстрілів мирних міст російськими загарбниками.
Голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк показав Міністру закордонних справ Королівства Нідерландів Вопке Гукстра один із найбільш зруйнованих російськими агресорами житлових комплексів Ірпеня. Це ж місце згодом відвідала й Анналена Бербок у супроводі Генеральної прокурорки України Ірини Венедиктової та куратора гуманітарного напрямку Київської ОВА Олексія Кулеби.
Голова Київської ОВА Олександр Павлюк розповів іноземним делегацій про хід бойових дій в Ірпені та звільнення міста.
«З перших днів війни рашисти намагалися окупувати Ірпінь. Вони знищували цивільні об’єкти, домівки мирного населення і взагалі все, що бачили на своєму шляху. Вдячний європейським партнерам за те, що вони не ігнорують наші проблеми і не закривають очі на наслідки російського вторгнення. А навпаки приїжджають на Київщину та пропонують свою підтримку», – зазначив Олександр Павлюк.
Також він подякував іноземним партнерам за фінансову, гуманітарну та воєнну допомогу, якою вони підтримують Україну з перших днів повномасштабного вторгнення росії. Та зауважив, що важливо, аби допомога надходила своєчасно та рятувала життя українців як у мирних містах, так і в зонах бойових дій.
У той же час Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок побувала в Бучі, де відвідала Храм Святого Апостола Андрія Первозванного та Усіх Святих ПЦУ. У ньому наразі зберігаються фотодокази звірств російських окупантів, які вони здійснювали в місті.
Олексій Кулеба розповів очільниці МЗС Німеччини про хід відновлювальних робіт в деокупованих населених пунктах Київщини.
«Усі аварійні та комунальні служби щодня працюють над поверненням життя в звільнені міста. На завершальному етапі – відновлення газу та води. Уже проводиться перевірка та підключення комунікацій безпосередньо до квартир. Впевнений, разом із підтримкою іноземних партнерів ми не тільки відбудуємо міста, але й зробимо їх ще більш сучасними та комфортними», – запевнив керівник гуманітарного напрямку.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…