Працюємо задля перемоги!

Соціальний захист Київщини

На Київщині цілодобово ведеться робота з питань соціального захисту в громадах

В умовах воєнного стану в кожній громаді Київської області організовано роботу 24/7 з питань соціального захисту та прийому громадян. Так, у кожній територіальній громаді є відповідальні особи з догляду на дому за маломобільними самотніми людьми літнього віку та особами з інвалідністю. Вони забезпечують належні умови обігріву, харчування та надають у разі необхідності медичну допомогу.

Також в регіоні безперервно здійснюється нарахування та призначення державних соціальних виплат. Станом на сьогодні повністю відновили фінансування – сформували державний бюджет та відпрацювали місцевий бюджет на суму 2,5 млн. грн.

Наразі в кожній територіальній громаді є координатори, які вже займаються збором необхідних продуктів харчування серед торгових мереж для найуразливіших категорій населення. Серед них – малозабезпечені, особи з інвалідністю І групи, самотні, люди літнього віку, маломобільні та переміщені особи із зони бойових дій. Таких у регіоні майже 58 тис осіб.

До Миронівської територіальної громади із зони бойових дій евакуювали 25 осіб. Там їм надали першу невідкладну допомогу, забезпечили житлом та продуктами харчування.

Також Департамент соціального захисту КОДА контролює організацію та здійснення заходів щодо евакуації і транспортування маломобільних категорій осіб. Їх до себе готові прийняти стаціонарні заклади соціального захисту Баришівського, Бориспільського, Броварського, Фастівського та Переяславського районів.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Ситуація на Київщині станом на 17:00 5.03.2022