Ще понад 7 тисяч родин на Київщині забезпечили світлом

13 квітня електромонтерам вдалося відновити електропостачання для 7 579 родин в 35-ти населених пунктах Київської області.
 
Про це повідомляє відділ комунікацій ДТЕК.
 
Зокрема:
▪️У Бучанському районі частково повернули світло в смт Макарів та в села Шпитьки, Гореничі, Петрушки, Дмитрівка, Стоянка, Бузова, Мрія, Гурівщина, Святопетрівське.
▪️У Броварському районі – смт Велика Димерка та в села Перемога, Богданівка, Шевченкове, Плоське, Жердова, Семиполки, Гайове, Русанів, Кулажинці, Підлісся, Бобрик. 
▪️У Вишгородському районі частково відновили в населених пунктах Хочева, Горностайпіль, Зорин, Дитятки, а також у місті Чорнобиль та селах Оташів і Оране у зоні відчуження.  
 
Також учора аварійні бригади відновили електропостачання шпиталю міста Ірпінь. 
 
Сьогодні енергетики планують виконувати роботи з відновлення електропостачання ще у 40 населених пунктах Броварського, Бучанського та Вишгородського районів.
 
Зазначимо, що за попередніми оцінками, було пошкоджено 1 600 км мереж області. Однак, ці дані можуть бути скориговані після завершення обстеження мереж.
Поділитися:
Читайте також

У Київській області підрозділи ДСНС продовжують роботи з розмінування території. Усього з початку робіт вже обстежено 20239,24 га території, з…

У 2022/2023 навчальному році до перших класів шкіл Київської області піде понад 21600 дітей. Найбільше першокласників навчатиметься в Білоцерківському та…

У Київській області з дітьми, які мають особливі освітні потреби, та їхніми батьками наразі працюють 51 інклюзивно-ресурсний центр та дві…

Шановні освітяни Київщини! Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників освіти! Ваша щоденна праця з дітьми та молоддю…