Шановні жителі Київщини! Дорогі ветерани та побратими!

Цьогоріч 8 і 9 травня – Дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – ми відзначаємо в умовах повномасштабної військової агресії росії проти нашої держави.
Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни.
Борючись на боці антигітлерівської коаліції українці зробили вагомий внесок у перемогу над нацизмом. Ціною стали надзвичайні втрати упродовж 1939–1945 років. Ціна перемоги була дуже високою. Україна втратила понад вісім мільйонів осіб. Віддати належне подвигам ветеранів, які боролися з нацизмом та перемогли його, – наш обов’язок.Ми добре знаємо ціну війни, тому для нас головне – мир.
Сьогодні історія повторюється. Уже вісім років як путінський режим посягає на територіальну цілісність та незалежність нашої країни. Як і в роки Другої світової війни, українці воюють з жорстоким і цинічним та підступним ворогом.
Те, що творить агресор на українській землі, є геноцидом Українського народу, свідомим знищенням наших громадян.
Ми не маємо права програти й не програємо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій. Міць наших Збройних Сил є запорукою існування держави, вільного життя кожного з нас.
Київщина, на жаль, з перших днів війни відчула це на собі. Ординська навала ураганом пронеслась по наші землі. Знищені міста та села, розтрощені домівки, скалічені людські життя – це те, що залишилось після славнозвісного “руського миру”.
Проте і ця сторінка нашої історії колись буде перегорнута. Україна обов’язково переможе, адже ми боремося за свою землю. Правда за нами.
Слава Україні!
Слава Героям!

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…