Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Роботи з відновлення інтернету на Київщині продовжуються

Відновлено інтернет-доступ у 90% населених пунктів Київської області, охоплених мережею операторів.

У звільнених від ворога населених пунктах Київщини фахівці Укртелеком, Vodafone, lifecell та Київстар продовжують усувати пошкодження або відновлювати руйнування на своїй телекомінфраструктурі, що ворог цілеспрямовано намагався знищити.

Зважаючи на ситуацію, всі роботи координуються з піротехнічними підрозділами ДСНС, які проводять розмінування звільнених міст і сіл.
Аварійно-відновлювальні бригади без зупину продовжують роботи у різних населених пунктах Київської області, зокрема найбільш постраждалих містах та районах Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Макарова, Іванкова.
І завдяки кропіткій та часто пов’язаної з небезпекою роботі, перелік населених пунктів, де покращився або відновився звʼязок, щодня поповнюється.

Завдяки залученню надсучасних світових технологій, як підключення базових станцій до системи супутникового інтернету Starlink від SpaceX та використання антен Vega 2G/DCS1800/LTE1800, покриття отримали ті частини міст та сіл Київщини, де неможливо швидко відновити зв’язок за допомогою стандартного обладнання.

«Розуміємо, як важливо відновити інтернет в звільнених населених пунктах. Аварійно-відновлювальні бригади без зупину продовжують роботи у різних куточках Київської області, зокрема в найбільш постраждалих містах та районах Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Макарова, Іванкова», – прокоментував гова КОВА Олександр Павлюк

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…