Рівень підготовки до опалювального сезону на Київщині складає 98%

У Київській області стан підготовки до опалювального сезону сягає 98%. Про це повідомили під час засідання регіонального оперативного штабу з підготовки й забезпечення до сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року. Штаб пройшов під головуванням заступника очільника Київської ОВА Миколи Бойка.

Під час засідання штабу розглянули нагальні питання щодо підготовки та відновлення об’єктів тепло-, водопостачання і водовідведення до осінньо-зимового періоду 2022/23 року. Зокрема, обговорили стан готовності до зими житлово-комунального та газового господарства Київської області.

Загалом на Київщині вже комплексно підготовлено понад 7150 житлових будинки — проведено ремонт покрівель, опалювальних систем та систем холодного водопостачання.
Також до зими підготовлено понад 1000 шкіл та дитячих садків, 1015 закладів охорони здоров’я (лікарень, поліклінік, ФАПів). У тепловому господарстві до зими готові понад 1350 котелень.

Крім того, проведені підготовчі заходи у водопровідно-каналізаційному господарстві. Загалом відремонтовано понад 227 км водопровідних мереж, підготовлено майже 350 водопровідних та каналізаційних насосних станцій. Також відремонтовано 966 свердловин.

Серед іншого, на нараді поспілкувалися щодо стану підписання актів готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період. Обговорили стан підготовки для належного функціонування в зимовий період дорожньо-мостового господарства. Також опрацювали питання щодо заготівлі деревного біопалива для забезпечення сталого проходження опалювального періоду 2022/2023 року.

«Опалювальний сезон цьогоріч буде нелегкий. Для нас вкрай важливо не лише вчасно його розпочати, а й провести безперебійно в умовах воєнного стану. Аби бути готовими до будь-яких сценаріїв, працюємо спільно з керівниками на місцях. Задача номер один — накопичити достатню кількість резервних та альтернативних запасів палива та досконало пропрацювати антикризові заходи», — зазначив Микола Бойко.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…