Рівень підготовки до опалювального сезону на Київщині складає 90%

У Київській області стан підготовки до опалювального сезону сягає 90%. Про це повідомили під час засідання регіонального оперативного штабу з підготовки і забезпечення до сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року. Штаб пройшов під головуванням заступника очільника Київської ОВА Миколи Бойка.

Під час засідання штабу розглянули низку нагальних питань щодо забезпечення безперебійного проходження опалювального сезону. Зокрема, обговорили стан підготовки об’єктів житлового фонду, соціально-культурного призначення, теплового, водопровідно-каналізаційного та дорожньо-мостового господарств.

Загалом у пристоличному регіоні вже комплексно підготовлено понад 6600 житлових будинків, понад 890 шкіл та дитячих садків, понад 940 закладів охорони здоров’я (лікарень, поліклінік, ФАПів). Також до зими готові понад 1270 котелень. Частина котлів була капітально відремонтована чи замінена через значні пошкодження внаслідок російської військової агресії.

Серед іншого, під час сьогоднішньої наради опрацювали питання створення резервних запасів палива, пересувних мобільних котелень, трубопровідної продукції, генераторів, опалювальних печей тощо.

Також триває підготовка до належного функціонування за несприятливих погодних умов і дорожньо-мостового господарства. Фахівці заготовляють посипковий матеріал та реагенти, приводять до належного стану снігоприбиральну техніку.

Крім іншого, розглянули питання підготовки до опалювального сезону закладів освіти. За інформацією від органів управління освітою більшість закладів освіти комунальної сфери власності мають належну підготовку до проходження опалювального періоду 2022/2023 року.

«Підготовка до опалювального періоду йде відповідно до плану. Територіальні громади вийшли на фінальний етап підготовки. Основним завданням лишається забезпечення альтернативними видами живлення всіх соціальних об’єктів, щоб ми могли відреагувати на будь-яку надзвичайну ситуацію. Готуємось до зими відповідально. Враховуємо всі ризики в умовах воєнного стану», — зазначив Микола Бойко.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…