Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Результати роботи енергетиків за травень: світло для 300 тисяч родин Київщини

У травні енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі повернули світло 300 тисячам родин, що лишилися без електропостачання через аварійні ситуації на енергообладнанні компанії. Також фахівці повністю завершили всі відновлювальні роботи на електромережах ДТЕК та повернули світло мешканцям Київській області, що постраждали через бойові дії.

З початку війни енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі не зупиняють роботи для підтримки стабільної роботи електромереж. Та продовжують підтримувати надійність та якість електропостачання жителів та підприємств Київської області.

Енергетикам доводилось ліквідувати не тільки наслідки бойових дій в області, але і наслідки негоди та аварій на електромереж. За травень фахівці компанії  ліквідували 347 аварійних ситуацій на мережах та повернули світло 302 606клієнтам.

18 травня енергетики ДТЕК завершили ремонти обладнання компанії та повернули світло мешканцям постраждалих від окупації районів. Зараз енергетики завершують точкові підключення клієнтів, що повертаються у свої будинки, або відремонтували внутрішньобудинкові мережі.

Всі ремонтні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі під час військово стану переведені в аварійно-відновлювальний режим роботи та готові оперативно повертати світло під час відключень. У разі пошкоджень через бойові дії працівники також мають спеціальні інструкції щодо роботи в кризових ситуаціях та забезпечені всім необхідним для відновлення роботи обладнання.

Як повідомлялося раніше, з 20 квітня компанія почала поступово відновлювати роботу центрів обслуговування клієнтів (ЦОК) на Київщині. З 25 травня почали працювати ще шість ЦОК. Наразі офіси працюють вже у 13 населених пунктах – Києві, Борисполі, Вишневому, Білій Церкві, Броварах, Василькові та Вишгороді, Бородянці, Ірпені, Іванкові, Макарові, Обухові та Фастові. Адреси усіх відкритих відділень ви можете дізнатись на сайті компанії у відповідному розділі або зателефонувавши до кол-центру.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…