Працюємо задля перемоги!

Рекомендації щодо харчування школярів на дистанційному навчанні з’явились на порталі «Знаїмо»

На порталі «Знаїмо» можна знайти рекомендації для освітян, батьків та дітей щодо раціону і корисного харчування. Через повномасштабне вторгнення рф в Україну частина дітей вимушена навчатися в дистанційному форматі. Тому на порталі з’явилися поради щодо правильного харчування школярів удома.

Проєкт «Знаїмо» створено за ініціативи першої леді Олени Зеленської в межах реформи системи шкільного харчування.

«Повномасштабне вторгнення дещо призупинило нашу реформу, однак ворогу не зупинити життя: педагоги працюють, а наші діти вчаться. А це означає, що ми не маємо права нехтувати їх здоров’ям. Тож цьогоріч тема здорового харчування буде однією з пріорітетних у нашій роботі», – зазначила перша леді Олена Зеленська.

На сайті «Знаїмо» в підрозділі «Меню» є технічні карти багатьох шкільних страв. Тому батьки можуть порівняти їх із тим, що готують у їхній школі.

Довідково

Реформа системи харчування в закладах освіти, розпочата в Україні у 2020 році, – це важливий крок до здоров’я і щастя дитини та суспільства тощо. Наразі це комплекс заходів, метою яких є зміна системи харчування – від норм споживання, технологічних процесів, підходу до закупівлі продуктів, послуг харчування та обладнання харчоблоків до поведінкових аспектів і суспільного сприйняття та розуміння здорового харчування й корисних харчових звичок.

Поділитися:
Читайте також

26 січня в Парижі відбулася зустріч політичних радників лідерів країн – учасниць Нормандського формату. Переговори тривали понад вісім годин, були…

Сьогодні, 11 лютого, у Харкові під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбувся Конгрес місцевих і регіональних влад. Пристоличний регіон на…

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони України, під час якого було ухвалено рішення про запровадження…

Бажаю здоров’я, рідні українці! Сильні й добрі! Але добрі не для ворога.  Ми народ, який за тиждень зламав плани ворога….