Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

«Разом ми сила», – Олексій Кулеба привітав мешканців Київщини з Днем єднання

Київщина приєдналася до святкування Дня єднання. Біля будівлі Київської облдержадміністрації відбулися урочистості, в яких взяли участь голова ОДА Олексій Кулеба з заступниками, голова обласної ради Наталія Гунько, депутати облради, громадськість.

 

«Україна вже восьмий рік поспіль протистоїть зовнішнім викликам. Сьогодні ситуація вимагає від кожного з нас ще більше впевненості, відповідальності, стійкості. Та особливо – єдності українського суспільства. З цією метою в умовах постійних гібридних загроз Президент України оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання», – зазначив у своєму зверненні Олексій Кулеба.

 

Він додав, що Україну вже довгий час лякають великою війною і вкотре призначають дату воєнного вторгнення. Але українська держава зараз сильна, як ніколи, а українці згуртовані і готові дати гідну відповідь на будь-які агресивні дії.

 

«Сьогоднішній день, який нам обіцяли зробити днем нападу, ми з вами просто зараз робимо Днем єднання. На честь цього Державний прапор України буде піднятий у кожному куточку країни, у кожному населеному пункті Київщини», – зауважив голова ОДА. 

 

Як голова обласної державної адміністрації, він запевнив мешканців Київщини, що обласна влада робить конкретні кроки для зміцнення територіальної оборони Київської області та належного ресурсного забезпечення заходів з підготовки громадян до національного спротиву.

 

«Кожен з нас продовжує виконувати свої обов‘язки на робочому місці заради добробуту наших людей, Київщини та Української Держави. Разом ми – сила, так буде і надалі!» – підкреслив Олексій Кулеба.

 

Після виступів очільника ОДА та обласної ради видатні спортсмени Київщини урочисто підняли Український прапор під супровід державного гімну.

 

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.

 

 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

У Броварах урочисто вшанували пам‘ять Героїв Небесної Сотні, в том числі віддали данину пам‘яті броварчанки Антоніни Дворянець, яка загинула під…

Ситуація на Київщині станом на 17:00 5.03.2022