Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Привітання голови КОВА Олексія Кулеби з Днем журналіста

Шановні представники ЗМІ!

Вітаю із професійним святом тих, хто тримає наш український інформаційний фронт. У часи гібридної війни, журналіст як ніколи – відповідальна професія. І ви гідно виконуєте свою місію – інформуєте людей 24/7, без вихідних і відпочинку.

Вдячні вам за вашу працю, хоробрість, об’єктивність та відданість. Завдяки вам правдиве слово про Україну чує увесь світ. Завдяки вам усі знають, які злочини принесла росія в нашу мирну країну.

Вам не байдужа доля нашої держави. Ви часто ризикуєте своїм життям. Працюєте в гарячих точках. На жаль, під час війни на Київщині загинуло десятеро журналістів. Вони втратили своє життя, готуючи матеріали про наслідки російського вторгнення. Світла їм пам’ять.

Пам’ятаємо, що війна триває. Дякуємо усім. Будемо й далі разом боротися із російським злом. Бо з нами правда. А справедливість завжди перемагає.

Слава Україні.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…