Проведення Великодніх свят на Київщині в умовах війни

Організацію проведення Великодніх свят керівництво Київської обласної військової адміністрації обговорили з Предстоятелем Православної церкви України митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм.

Участь у зустрічі взяли очільник Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк та керівник гуманітарного штабу Олексій Кулеба.

Під час зустрічі Митрополит Епіфаній наголосив, що мешканці Київщини в першу чергу повинні пам’ятати про свою безпеку та по можливості долучатися до онлайн-богослужінь.

“Російський ворог розуміє духовну складову боротьби. Тому він намагається позбавити нас цієї великодньої радості – свята Воскресіння Христового, яке надихає українців на подальшу боротьбу. Хто матиме бажання, може долучитися до трансляції богослужіння онлайн. Або прийти до церкви до початку комендантської години, залишитися в храмі на богослужіння, і зранку після служби, коли закінчиться комендантська година, йти по домівках”, – сказав Предстоятель ПЦУ.

“Триває майже два місяці війни. Людям дуже важко морально. І всім нам потрібна духовна підтримка та відчуття згуртованості. І саме Великдень є таким світлим святом Воскресіння. Ми маємо організувати його з максимальною безпекою”, – зазначив Олексій Кулеба.

Стежити за громадським порядком під час Великодніх свят будуть правоохоронці, а також представники комітетів сільських, селищних і міських рад.

«Не варто забувати, що в країні триває війна. І наш ворог дуже підступний. Я вдячний Митрополиту Епіфанію та представникам релігійних організацій за розуміння. У співпраці ми разом прийшли до спільного рішення, як найкраще організувати святкові дні в умовах війни”, – резюмував Олександр Павлюк.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…